Co nabízíme

Společenské akce, oslavy a večírky

NOVĚ: salonek s kapacitou až 50 osob! Prostor restaurace umožňuje variabilní uspořádání stolů dle vašich potřeb a tak pro vás připravíme společenské akce, firemní večírky, rodinné oslavy, svatbu a jiné slavnostní hostiny k různým příležitostem. Dle vašeho přání sestavíme originální menu tak, abyste se u nás cítili co nejlépe, pochutnali si a odcházeli spokojeni. Provozní dobu upravíme dle vašich představ.

Hotová jídla

Nabízíme každý den od 11 do 15:00. Poté si můžete objednat vynikající minutky - vysoká kvalita za rozumnou cenu!

Pochutiny

V našem hostinci si můžete dát krom domácích utopenců a nakládaných sýrů také naše speciality. Vynikající pečená žebírka, či vepřová kolena. Pokud budete sledovat naše stránky, nezmeškáte ani vynikající zabíjačkové hody.

Vynikající Plzeň!

V širokém okolí nenajdete lepší a chutnější točený Pilsen Urquell. Dbáme na jeho nejvyšší kvalitu, točíme ze zachlazeného sklepa, který je pravidelně sanitován.

Alkoholické nápoje

U nás si zakládáme na kvalitě čepovaného piva. Děláme vše pro to, aby byla jeho chuť co nejlepší, máme kompletně zachlazený sklep a provádíme pravidelnou sanitaci. V našem okolí nenajdete lepší půllitr točené "Plzně". Dále pro Vás nabízíme vína z vinařství Kubík z Velkých Bílovic (www.vinarstvikubik.cz)

Nealko nápoje

Točená Kofola a malinovka, vynikající  káva.

Společenská zábava

Na velké LCD televizi u nás můžete sledovat sportovní přenosy, anebo si zahrát turnaj v šipkách.